Login

Značkové hokejové chrániče poskytnou bezpečí a volnost pohybu v jednom

07.08. 2014
Značkové hokejové chrániče poskytnou bezpečí a volnost pohybu v jednom

K zajištění bezpečnosti při hokejové hře nesmí žádnému z hráčů chybět hokejové chrániče. Hokej je rychlá hra a prudké pohybu hráčů bojujících o puk se někdy neobejdou bez zranění. Kvalitními hokejovými chrániči lze předejít vzniku vážných zranění, vyžadujících pobyt v nemocnici či dlouhou rekonvalescenci. Použití hokejových chráničů při zápasech profesionálů je již zažitou rutinou. Nejdůležitější je ochrana hlavy a trupu hráče, čímž se eliminuje možnost poranění životně důležitých orgánů. Hráč by nikdy neměl vstoupit na led bez kvalitní hokejové helmy, s plexi štítem či ochrannou mřížkou a chráničem ramen a hrudníku. K efektivní ochraně hrudníku, ramen a břicha doporučujeme použít hráčům hokejové chrániče Ramena Reebok 20K Sr. Tento inovativní chránič ramen používají hráči naší Extraligy, soutěží NHL a KHL. Chránič je extrémně lehký a prodyšný, přitom poskytuje maximální ochranu i pohodlí.

Pro mladší hráče v juniorských kategoriích je vhodný chránič ramen - Ramena CCM U+08 jr. Anatomicky tvarovatelný dětský chránič se zesíleným chráničem hrudního koše i zadním chráničem páteře poskytuje hráči výbornou pohyblivost. Děti ocení rychlé zapínání pomocí pásků se suchým zipem.

Důležité je dbát i na ochranu loketních i kolenních kloubů, a také holení. Ačkoli tyto partie nejsou životně důležité, jejich poranění by bylo bolestivou komplikací a vyřadilo by hráče ze hry. Hokejové chrániče holení nabízíme ve třech variantách – pro seniory, juniory a nejmenší dětské hráče. Zejména u dětí je důležitá ochrana rostoucích kostí a kloubů, jež jsou stále ve vývinu.

Hokejový chránič na Lokty Reebok 16K Sr. pro seniory kopíruje anatomický tvar těla. Při nárazu je energie rozložena do okolních svalových částí a loketní kloub tak zůstává chráněn před poraněním.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy