Login

Vorwerk Thermomix TM5 – unikátní kuchyňský spotřebič ke zpracování potravin

10.12. 2015
Vorwerk Thermomix TM5 – unikátní kuchyňský spotřebič ke zpracování potravin

Thermomix TM5 patří mezi nejmodernější kuchyňské spotřebiče. Thermomix TM5  je unikátní svou všestranností, dokáže nahradit neuvěřitelných 12 kuchyňských spotřebičů. Vaření s Thermomixem TM5 je něco zcela nového, než na co jste byli zvyklí doposud. Žijeme v digitálním věku, obklopeni smartphony a tablety, dotykové displeje se staly naší přirozeností. Nyní přichází Vorwerk Thermomix TM5, nejmodernější kuchyňský přístroj s dokonalým dotykovým displejem. Multifunkční TM5 vás ohromí jedinečným propojením funkcí mnoha kuchyňských spotřebičů a dotykového ovládání, jež je obdařeno nejmodernějšími funkcemi.

Čím se
Vorwerk Thermomix TM5 liší od jiných kuchyňských spotřebičů? Při srovnání s klasickým mixérem si všimnete obrovského rozdílu ve výkonu. TM5 dokonale rozemele potraviny na prášek nebo hladké pyré během pouhé chviličky. Zpracujete v něm ořechy, drobná semínka, rozemelete kávu či koření. Potraviny rozmixované v Thermomixu TM5 jsou lépe stravitelné, vaše trávící ústrojí tak přijme z potravy více živin.

Termomix TM5 nahradí více kuchyňských spotřebičů najednou, lze jej používat na mixování, mletí, hnětení těsta, míchání, šlehání, vaření, restování. Další z mnoha předností Thermomixu TM5 je dotykový displej. Tak jako vám aplikace v mobilu pomáhají v různých oblastech, displej TM5 je jedinečný pomocník při vaření. Pomocí disleje přístroj TM5 ovládáte a využíváte jeho pokročilé funkce. Součástí TM5 jsou paměťová media s recepty, které vás provedou vařením dle nejmodernějších trendů. TM5 v sobě ukrývá praktickou příruční kuchařku z níž se dozvíte jak vařit zdravě a přesto velmi chutně.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy