Login

Tréninkové pomůcky pro hokejisty, střelecké desky

11.06. 2014
Tréninkové pomůcky pro hokejisty, střelecké desky

Silná vůle, hokejové nadaní, poctivá dřina s tréninkovými pomůckami. Tak se rodí hokejové legendy. Bez cviku není šampiona a proto je třeba pravidelný trénink s použitím tréninkových hokejových pomůcek. Kluci, kteří začínali s hokejem před mnoha lety, neměli k dispozici tréninkové hokejové vybavení jako dnes. Mezinárodní zájem o hokej nastartoval velký boom i mezi výrobci tréninkových pomůcek k hokeji. Hokejisté díky dostupnosti kvalitních tréninkovým pomůcek na hokej mohou dnes trénovat i v domácím prostředí, a věnovat tak hokejové přípravě mnohem více času.

Tréninkové desky pro hokejový trénink na suchu – Shooting Pad

Vášnivý hráč hokeje si nenechá ujít žádnou příležitost k tréninku. Moderní tréninkové pomůcky umožňují trénink i v domácím prostředí, v přírodě, či na betonovém hřišti. Trénovat můžete bez hokejové výstroje i v tropických teplotách.

Novinkou mezi tréninkovými pomůckami jsou desky na střelbu Shooting Pad.
Hokej je kolektivní hra a trénink na ledě je zejména o souhře hráčů. Je velmi důležité, aby byl tým dokonale sehraný. Nezbývá mnoho času věnovat se každému hráči jednotlivě. Tréninkové pomůcky ke střelbě Shooting Pad lze používat na kluzišti i mimo něj. Hráč se může zdokonalovat nejen ve střelbě na branku. Shooting Pad je speciálně navržená tréninková pomůcka, díky níž hráči vylepší své přihrávky spoluhráčům, natrénují kličky a zdokonalí se i v bruslení.

Deska Shooting Pad je dostupná ve třech variantách. Pro mladší a méně zkušené hráče je vhodná varianta Shooting Pad Junior.

Střední varianta Shooting Pad Pro je rovná deska, jejíž kluznost je podobná jako na ledové ploše. Obsahuje částice, které se používají při výrobě umělého ledu.

Největší varianta, tréninková střelecká deska  Shooting Pad Extreme má rozměry 3 x 1,5 metru. Desku lze snadno srolovat, což umožňuje její pohodlný transport. Tréninkovým deskám nevadí prach, škrábance a oděrky.

Ke střeleckým deskám Shooting Pad doporučujeme doplnit nahrávač One Timer Passer, čímž získáte kvalitní tréninkovou sadu. Šikovnou tréninkovou pomůckou je i nahrávač PassMaster, který nahradí spoluhráče.

Tréninkové pomůcky k posílení celkové kondice

Protože hokej je mnohem více než bruslení na ledě, ideální s je posilovat celé tělo, aby byl hokejista ve vynikající fyzické kondici. Mezi tréninkovými pomůckami v našem eshopu najdete balanční pomůcky pro rozvoj koordinace pohybu, které lze použít také u dětí či seniorů trpících poruchou rovnováhy. Posilovací lana, plyometrické stroje či závěsné posilovací systémy, všechny tyto pomůcky Vám pomohou zocelit vaše tělo a uspět v tvrdém světě sportu, zejména hokeje.

K nácviku hokejové techniky můžete použít také domácí kluziště a hokejové branky, v našem eshopu nabízíme výhodně sety tréninkových pomůcek. Nyní již nemusíme trénovat pouze na ledové ploše.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy