Login

Sportovní výživa, fitness výživa, zdravé hubnutí a tvarování postavy

26.06. 2015
Sportovní výživa, fitness výživa, zdravé hubnutí a tvarování postavyVítejte v naše eshopu www.fitness-topvyziva.cz, jež se zabývá prodejem sportovní výživy, potravinových doplňků,tréninkových pomůcek a posilovacích strojů.

Jaké jsou požadavky na sportovní výživu? Prioritou mnoha sportovců je viditelný nárůst svalové hmoty. Jiní, zejména ženy, usilují o rychlou redukci hmotnosti, prevenci celulitidy a dokonalé křivky postavy. Posláním sportovní výživy je však zajištění všech potřebných živin pro organismus člověka, podpora zdraví a zajištění vitality, udržení životních funkcí v optimální rovnováze.
Každý sport je jiný, sportovní výživu je třeba přizpůsobit tělesné konzistenci člověka, typu metabolismu a vydané energii.

Kvalitní sportovní výživa je nezbytná k udržení zdraví každého sportovce. Během aktivního sportování dochází k úbytku vody a minerálů z těla vlivem pocení, tělo sportovce spotřebovává velké množství energie, jež je obsažena v cukrech a tucích. Sportovní výživa a zdravý pohyb jsou dvě strany jedné mince.
Snaha o rychlé hubnutí je někdy drastickým zásahem do organismu, který trpí hladem a nedostává kvalitní sportovní výživu. Namísto drastických diet doporučujeme očistu těla s detoxikačními přípravky na přírodní bázi, jež stimulují metabolismus, očišťují tělo a pomáhají mu zbavit se škodlivých látek.
Nenapravitelní jedlíci mohou omezit svůj apetit přípravkem Easy Body Appetite Control, jež snižuje chuť na sladké.

Vyvážená sportovní výživa by měla obsahovat proteiny, aminokyseliny a sacharidy. K doplnění proteinů můžete jíst sušené maso, jež poslouží jako chutná svačinka při fitness aktivitách a sportovním tréninku. Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie, jejich nedostatek může způsobit úbytek svalové hmoty.
Do sportovní výživy je nutné zařadit i přípravky kloubní výživy, k ochraně kloubů, které trpí zejména při vrcholných sportovních výkonech. Vrcholoví sportovci mohou trpět bolestmi kloubů, jež jsou způsobené jejich nadměrnou zátěží. Vyživujte své kloubní chrupavky dostatečně a včas. Vaše klouby se vám ve stáří odmění.

Zvýšení svalové síly dosáhnete pravidelnou konzumací kreatinu, v boji s nadváhou vám mohou pomoci spalovače tuků. Ani sebelepší sportovní výživa však neudělá zázraky bez pohybu vašeho těla. Hýbejte se a pracujte na své ideální postavě. Jak cvičit efektivně? Pomohou Vám tréninkové pomůcky, posilovací stroje a revoluční multitrainery, které zatěžují tělo rovnoměrně a přirozeně.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy