Login

Šetrné ekologické praní – použijte přírodní ekologické prací prostředky

11.12. 2015
Šetrné ekologické praní – použijte přírodní ekologické prací prostředky

Maminky malých dětí při praní prádla velmi často sahají po ekologickém pracím prášku. Maličké děti špatně snášejí jakoukoli chemii a jejich pokožka je vystavena vysokému riziku vzniku kožních alergií a ekzémů. Mnoho maminek by si ušetřilo starosti a pláč dětí, pokud by již od narození dítěte používali k praní prádla ekologické prací prostředky.

Perte šetrně, šetřete životní prostředí a hýčkejte své zdraví. Ekologické prací prostředky bez chemických přísad nevyvolávají alergie a jsou šetrné i k citlivé pokožce kojenců a batolat.

Přípravky na praní, ekologické prací prášky, aviváže, prací gely, žlučová mýdla a změkčovače vody z našeho obchodu jsou šetrná nejen vůči tkaninám a pokožce, ale chrání i pračku.

 

Jaký ekologický prací prostředek si vybrat? Doporučujeme mýdlové ořechy dovezené z Nepálu či Indie. Mýdlový ořech je ekologický prací prostředek, který nám poskytla matka příroda. Ořechy rostou na stromu Sapindus Mukorrosi, vkládají se do bubnu pračky kde přirozeně změkčují prádlo. Při praní s mýdlovými ořechy se obejdete bez přídavné aviváže.

Při ručním praní zkuste vyzkoušet mýdlové vločky, které se snadno rozpouští v teplé vodě.

Jak ekologicky a šetrně bělit prádlo? Možná jste dosud používali k bělení prádla prací přípravky s obsahem chloru. Ty mohou být sice účinné, ale při častějším použití nenávratně poškozují tkaninu a snižují životnost prádla. Vyzkoušejte raději PUER - ekologický bělící prášek na prádlo s obsahem kyslíku, který je plně biologicky odbouratelný a je šetrný ke tkaninám.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy