Login

Osvětlení zubních ordinací, zdravé osvětlení pro kosmetická studia, salony a wellness centra

21.08. 2014
Osvětlení zubních ordinací, zdravé osvětlení pro kosmetická studia, salony a wellness centra

Na osvětlení zubních ordinací a stomatologických sálů jsou kladeny vysoké nároky. Při výběru osvětlení do stomatologických ordinací je prioritou vysoká intenzita světla, která zaručí stomatologovi co nejlepší možnou viditelnost při prováděných zákrocích v ústech pacienta. K osvětlení zubních ordinací doporučujeme plnospektrální svítidlo DentaSun, jež je vyvinuto právě pro zdravé osvětlení ordinací zubařů. Osvětlení zubařských ordinací DentaSun je velmi kvalitní, zajišťuje vysokou intenzitu světla. Jeho světlo je neblikavé, a také velmi šetrné k lidskému zraku, což ocení pacienti, podrobující se stomatologickému zákroku. Při svitu osvětlení do zubních ordinací DentaSun lidský zrak vnímá citlivě veškeré barevné odstíny. Výběr barvy zubních výplní podle vzorníku v zubní ordinaci již není problém.

 

Osvětlení kosmetických studií má také svá specifika. Stejně jako u osvětlení zubařských ordinací, klientky a klienti kosmetických studií se chtějí cítit při návštěvě kosmetického salonu příjemně. K osvětlení kosmetických studií jsou též žádoucí svítidla, jež nepříjemně neoslňují zrak člověka. Preferujete-li zdravé osvětlení kosmetického studia se všemi jeho blahodárnými účinky na zrakové smysly i psychiku člověka, zvolte jako hlavní světelný zdroj stropní plnospektrální svítidlo DentaSun. Jako neméně důležitý doplněk osvětlení kosmetických studií, kadeřnických salonů a wellness center doporučujeme stojací lampy DentaSun a stolní lampy OttLite Flexi.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy