Login

Nová řada hokejových chráničů Supreme

09.06. 2015
Nová řada hokejových chráničů SupremeČím vynikají hokejové chrániče Bauer Supreme? Chrániče Bauer jsou vyztuženy nejmodernějšími materiály (FleXorb , Vent Armor), dokonale absorbují energii i z tvrdých nárazů. Anatomický střih a systém uchycení Free Flex umožňuje volnost pohybu hráče.

Revoluční látka s technologií 37.5 zajišťuje tělu optimální teplotu - redukuje pocení a šetří tím tělesnou energii hráče, je obsažena i ve výstelce holenních chráničů.

Hokejové chrániče ramen a hrudníku  Bauer MX3 s výztuhou FlexOrb chrání hrudní kost před silných prudkým nárazem. Pevná prodyšná pěna Vent Armor účinně chrání ledviny a žebra.

Systém uchycení ramenní chráničů dobře fixuje chrániče k tělu, polohu chrániče bicepsu si můžete nastavit individuálně.

Chrániče holení Bauer MX3 využívají technologii FleXorb. Materiál chrániče Bauer MX3 patří mezi nejbezpečnější materiály používané v hokejové výstroji. Kloub je pohodlně usazen v chrániči, výrazně nadstandardní je také ochrana holení, ochrana lýtka a spodní části stehna, kterou zajišťuje pevná prodyšná pěna Vent Armor. Chrániče Bauer MX3 jsou k noze fixovány systémem Anchor Strap, jež zajistí perfektní přilnutí.

Loketní chrániče Bauer MX3 zaujímají čestné místo mezi nejbezpečnější hokejovou výzbrojí. Kloub je chráněn systémem FleXorb, jež pohlcuje energii nárazu. Pěna Vent Armor chrání biceps a předloktí. Chrániče Bauer MX3 padnou jako na míru, hráč je chráněn před nástrahami hokejové hry. Chrániče Bauer MX3 představují top třídu hokejové výstroje.

Levnější varianty hokejových chráničů na brusle představují chrániče Supreme 190, Supreme 170 a Supreme 150. I chrániče Supreme se mohou pochlubit vynikajícími vlastnostmi, které chrání hráče nadstandardně.

Rozdíly mezi chrániči MXS a Supreme:

Chrániče Supreme 190 mají méně pěny Vent Armor, místo materiálu FleXorb je použit Poron XRD. Technolgie 37.5 je nahrazena výstelkou Poron XRD, jež dobře odvádí vlhkost.

Podobný design jako řada MX3 mají chrániče Supreme 170. Jedná se o nižší model určený převážně pro mládež a hobby hráče., hrudní kost je chráněna pěnou Vent Armor

Nejlevnějším zástupcem chráničů řady Supreme je chránič Supreme 150, který doporučujeme pro mladší hokejisty ( do 4. třídy) a také pro seniorské hráče.

Sportujte s chrániči a minimalizujte riziko úrazu při střetu s protihráčem, rychlému nárazu či úderu hokejkou nebo svištícím pukem.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy