Login

Nová pobočka MŠ Žirafka – jesličky Brno Židenice

03.06. 2014
Nová pobočka MŠ Žirafka – jesličky Brno Židenice

V minulých letech docházelo ke zrušení jeslí po celé republice, ve státním i soukromém sektoru. Někteří rodiče malých dětí se tak dostávali do bezvýchodné situace, když potřebovali zajistit kvalitní péči o svá batolata. V současné době je jeslí velký nedostatek. Silné ročníky nyní přivádějí na svět své potomky a o jesle vzrůstá zájem. Dnešní doba nedovoluje některým maminkám zůstat příliš dlouho mimo jejich profesní sféru.

Reagujeme na zvýšenou poptávku rodičů, kteří se snaží skloubit svou profesi s péči o malé dítě a chtějí, aby bylo o jejich děťátko dobře postaráno. V dubnu roku 2014 jsme otevřeli novou pobočku MŠ Žirafka – jesle Brno Židenice.

 

Jesličky v Židenicích nabízejí kapacitu pro 22 dětí. Péče o děti 6 měsíců do tří let je specifická v tom, že ji může vykonávat pouze kvalifikovaný personál. Personál jesliček tvoří zdravotní sestřičky. Do péče o děti v jesličkách Židenice jsou zařazeny prvky Montesssori. Jesle Židenice se snaží navodit prostředí podobné domácímu, aby dítě nestrádalo, netesknilo po rodičích a mohlo se rozvíjet po stránce fyzické i duševní. V jeslích Židenice jsou plně respektovány individuální potřeby každého dítěte. Jesle Žirafka Brno Židenice oproti jiným zařízením pečující o malé děti mají výhodu v tom, že nabízejí téměř nepřetržitý provoz. Běžná provozní doba jeslí Židenice je od 7 do 18 hodin. V případě zájmu rodičů bude provozní doba rozšířena. V našich jeslích nabízíme také víkendový provoz, což jistě ocení rodiče pracující ve směnném a víkendovém provozu. O Vaše děti se postaráme jako o vlastní.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy