Login

Nazujte hokejové brusle a pošlete puk do branky

26.05. 2014
Nazujte hokejové brusle a pošlete puk do branky

Každý úspěšný hokejista se musí umět pohybovat na ledě velkou rychlostí, v čemž mu pomáhají jeho hokejové brusle. Hokejové brusle jsou základním prvkem hokejové výbavy každého hokejisty. Malí kluci, kteří řádí s hokejkami na kluzišti či zamrzlém rybníku se ze všeho nejdřív musí naučit pohybovat na hokejových bruslích. V eshopu hokej live se specializujeme nejen na prodej hokejových bruslí pro dospělé. Velkou pozornost je třeba věnovat výběru hokejových bruslí pro děti, jejichž nožky rychle rostou. Pro kluky, kteří touží stát se slavnými hokejisty, nebo hrají hokej pouze příležitostně doporučujeme dětské hokejové brusle Reebok 5K, dostupné v mnoha dětských velikostech. Komfortní polstrování dětských hokejových bruslí snižuje riziko úrazů kotníku a chrání chodidlo před nárazem puku. Mrazuvzdorná plastová špice chrání dětské prstíky proti omrzlinám, což ocení i starostlivé maminky malých hokejistů.

Pro mladíky a starší hokejové hráče, kteří hrají hokej pravidelně doporučujeme značkové hokejové brusle Bauer. Velmi oblíbené mezi aktivními hokejisty jsou brusle na led Bauer Vapor. Hokejové brusle Bauer Vapor X 70 jsou vyvinuty pro pravidelně hrající hokejisty. Integrovaná podpora paty a stélka v oblasti kotníku a dvoudílný jazyk chrání před poraněním. Unikátní vložka z materiálu Form - Fit se dokonale přizpůsobí chodidlu při bruslení. Pro snadnou manipulaci s bruslemi mimo kluziště nabízíme chrániče bruslí.

Brusle na hokej Bauer zajistí hokejistovi ideální podmínky k bruslení na ledu. Vše ostatní už je na hráči hokeje.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy