Login

Logická hra tučňáci na ledu – hračka roku 2013

10.07. 2013
Logická hra tučňáci na ledu – hračka roku 2013Logické hry a hlavolamy hrají velmi důležitou úlohu mezi hračkami pro děti i pro dospělé. Dnešní hračky mají za úkol dítě nejen zabavit, ale je u nich stále více kladen důraz na rozvoj smyslového vnímání, logického myšlení či kreativity. Logické hry jsou často zároveň učební pomůckou pro děti školního věku. Vybrat tu správnou logickou hru, která by dítě zároveň zaujala a dlouho bavila, není vždy pro rodiče snadný úkol. Media jsou často plná hraček, která jsou stahována z prodeje kvůli své zdravotní závadnosti či nesplnění povinných norem. Naštěstí se občas v médiích objeví i pozitivní zpráva, která nám doporučí ty nejlepší produkty současného trhu. Světem hraček a logických her nyní hýbou tučňáci na ledu. Tučňáci na ledu se stali hračkou roku a získali zlatého medvídka.

Čím tato logická hra zaujala děti a porotu? Hra má atraktivní design, což láká děti již předškolního věku. Společenská logická hra tučňáci na ledu je vzhledem ke své náročnosti vhodná pro děti od šesti let. Zatočte s dětskou nudou a kupte svým dětem tučňáky, jež podpoří rozvoj jejich logického myšlení.

Další hračka, která se letos dočkala ocenění jsou příběhy z kostek, vhodné již od předškolního věku. Hra příběhy z kostek není o soutěživosti, ale o hravosti a fantazii, která nezná hranic. Vytvořte si tisíce pohádek a vlastních příběhů pomocí této netradiční hry.

A náš tip pro starší děti a dospělé? Bavte se všichni společně také s tradiční společenskou logickou hrou scrabble, která je oblíbená po celém světě.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy