Login

Lesnické potřeby pro myslivce, lesníky, a dřevorubce, nářadí obuv a oblečení do lesa

26.05. 2015
Lesnické potřeby pro myslivce, lesníky, a dřevorubce, nářadí obuv a oblečení do lesa

Vítejte v české verzi eshopu Grube na stránkách www.lesnickepotreby.cz. Najdete zde velmi rozsáhlou nabídku lesnických, dřevorubeckých a mysliveckých potřeb vysoké kvality. Eshop obsahuje tisíce položek, jež jsou stále aktualizovány a průběžně přidáváme nové zboží. Eshop určený nejen pro myslivce a lesníky nabízí zejména myslivecké oděvy (značky Deerhunter, Fjällräven, Hubertus, Blaser, Seeland) a potřeby pro myslivce, lesnické potřeby a lesnické oblečení. Sortiment zboží sahá od oblečení a trekové obuvi, přes nářadí a pomůcky k lesní těžbě, dalekohledy, svítidla, GPS, měřící přístroje laserové, digitální i mechanické, až po drobné doplňky pro myslivce a jejich psy.

Jistě si zde vyberou i příznivci outdoorových aktivit, např. z outdoorového oblečení do lesa, které je vhodné i pro volný čas, na kempování, stanování, rybaření či houbaření. Tepelnou pohodu za každého počasí si udržíte s termoprádlem, v mrazu zahřeje bunda, kabát a čepice. V parném létě užijete tenká trička, košile a dámské blůzky.

 

Velmi důležité jsou boty do lesa z kvalitních materiálů, nabízíme obuv známých značek (Meindl, Jack Wolfskin, Diotto,Hanwag Flexorain, Viking, Orel a jiné.) Naším horkým tipem je outdoorová obuv Meindl pro muže, ženy i děti. V botách Meindl bez potíží zdoláte i ten nejnáročnější terén. K práci v blátě poslouží kvalitní holínky, k bezpečí lesníků a myslivců přispějí ochranné pracovní pomůcky, bezpečnostní obuv a oblečení.

Pro zahradníky a pěstitele přinášíme nabídku kvalitního zahradního nářadí, z jichž nejznámější je značka Fiskars.

Grube nabízí zboží pro práci i pro zábavu, potřeby do lesa, do přírody, na pole i na zahradu, pro lesníky a myslivce, pro muže, ženy i děti. Vyberte si u nás.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy