Login

Kojící polštáře a klíny pro snadné polohování miminka

04.04. 2012
Kojící polštáře a klíny pro snadné polohování miminkaKojící polštáře jsou skvělou pomůckou, která Vám pomůže nejen při kojení. Pokud jste těhotná a na příchod nového člena rodiny se teprve chystáte, nezapomeňte přikoupit k výbavičce pro děti i kojící polštář. Polštáře ke kojení využijete již před porodem, kdy hmotnost miminka omezuje Váš pohyb a Vy hledáte vhodnou polohu k relaxaci.

Z kojících polštářů bychom Vám rádi doporučili značku Enertech. Jedná se o českého výrobce, u kterého je samozřejmostí použití kvalitních materiálů.
Po narození novorozeněte se stane kojící polštář pomůckou, která Vám i Vašemu miminku zajistí pohodlí při kojení doma, nebo kdekoli na cestách. S kojícím polštářem budete šetřit svá záda i ruce a každá máma ví, že ty budete v péči o dítě stále potřebovat. Až se Vaše děťátko poprvé posadí, kojící polštář bude sloužit i jemu, jako podpěra zad při pozorování a objevování světa.

Aby Vaše děťátko bylo v bezpečí i v postýlce když spinká, použijte polohovací klín SIM do postýlky. Pro udržení novorozence ve správné poloze např. na velké posteli či sedací soupravě můžete využít polohovacího klínu Sim - klín Sim je sám o sobě úzký, proto doporučujeme použití společně s kojícím polštářem. Vzhledem k velikosti klínu Sim je tento klín velmi vhodný k polohování dítěte v kočárku.

Polohujte dítě střídavě na pravý i levý bok, je to prevence syndromu náhlého úmrtí kojence. Poloha na boku zajistí volné dýchací cesty miminka v případě ublinkávání nebo nachlazení. Radujte se s Vaším miminkem z objevování světa společně se značkou Enertech.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy