Login

Hračky Hasbro - zvířata jako živá, svítící hračky, novodobé zbraně pro kluky a autoboti

11.09. 2013
Hračky Hasbro - zvířata jako živá, svítící hračky, novodobé zbraně pro kluky a autoboti

Hračky Hasbro patří mezi inovativní hračky současnosti, oblíbené u dětí všech věkových kategorií. Hasbro přináší hračky nové generace, do nichž se promítají nové trendy i technický pokrok. Dnešní děti jsou jiné než děti minulých generací. Vyrůstají s mobilními telefony, s počítači a internetem, ve světě velkých technických změn. Hračky Hasbro, tak jako i ostatní hračky 21. století kladou velký důraz na drobné detaily. Aby se hračka prosadila, musí zaujmout něčím specifickým, přinést něco nečekaného a dosud nevídaného. Zejména kluci si všímají funkčních technických detailů při výběru vhodné hračky.

Pro kluky, kteří si rádi hrají se zbraněmi, přichází Hasbro s hračkou pro velkolepou bitvu. Pistole Nerf Vortex má zvláštní design, jako by se inspirovala zbraněmi z filmů s tématikou science fiction. Je určena pro kluky již od osmi let. Vyznačuje se tím, že dokáže vystřelit 2 disky v jediném okamžiku a trefit cíl i na velkou vzdálenost.

Oblíbenou hračkou Hasbro je také bytost jménem Furby, vytvářející dokonalou iluzi živoucího tvora. Je zajímavou alternativou, když rodiče nechtějí dovolit dítěti živého domácího mazlíčka. Furbyho krmíte, povídáte si s ním a mazlíte se s ním. Jeho osobnost se vytváří podle toho, jakou péči mu dáte. Přívítejte nového člena vaší domácnosti – Furbyho od Hasbro.


Mezi dětmi oblíbené hračky Hasbro patří také drobná zvířátka Littlest pet shop. Zvuková zvířátka Littlest pet shop Vám dají najevo, že jsou hladová. Když je půjdete nasytit, budou vydávat zvuky jako při skutečném krmení. Holčičky si kromě zvířátek oblíbí také roztomilé Pet shop víly. Nekteří pet shop kamarádi vytváří světelné efekty. Uvidíte, jak se s těmito malými kamarády vaše děti skvěle zabaví.


Nezapomínejme ani na autoboty od Hasbro, které se po uvedení tří filmů Transformers s vysokou sledovaností stali jedním z největších hitů u kluků všech věkových skupin. Stavebnice a figurky Transformers zaplnily chlapecké pokojíčky a hrdinové z řad autobotů, zejména Optimus Prime, Čmelák Bambubble Bee i chlapec Sam Witwicky se stali legendou téměř ze dne na den. V červenci 2014 bude další pokračování, čímž zájem o autíčka měnící se v autoboty zřejmě opět naroste.

Máte již všechny autoboty od Hasbro? Nakupujte je nyní, než vypukne další vlna šílenství s příchodem čtvrtého pokračování velkofilmu Transformers.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy