Login

Analytika Váhy a vážní systémy

20.10. 2011
Analytika Váhy a vážní systémy

Na českém a slovenském trhu působíme v oblasti vah a vážení již od roku 1990. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností v oblasti nabídky vah a v oboru vážení a získali také mnoho spokojených zákazníků.

Od počátku založení společnosti Analytika Váhy a vážní systémy jsme se stali jediným partnerem firmy METTLER TOLEDO v České Republice. Abychom Vám nabídli váhy prvotřídní kvality, zaměřili jsme se především na prodej světově známých značek vah. Nabídku kvalitních vah jsme rozšířili také o váhy značky Ohaus, se stoletou tradicí v USA. Našim zákazníkům nabízíme váhy pro obchodníky - od velkých hypermarketů až po drobné prodejce na tržištích, analytické váhy, digitální váhy, potravinářské váhy, průmyslové váhy, laboratorní váhy, paletové vozíky s váhou, můstkové váhy, váhy pro míchání barev, obchodní pultové váhy a mnohé jiné.
Děkujeme Vám, našim zákazníkům, za Vaši dlouholetou věrnost. Protože si velmi ceníme Vaší přízně, rádi bychom Vám nabídli mnohem více. Naším cílem je poskytnout Vám plný a specializovaný servis v oblasti vážení. Využijte proto našich služeb v oblasti poradenství, cejchování vah a také kalibrace. Máte-li jakékoli dotazy neváhejte nás kontaktovat zde. V případě, že potřebujete váhu jednorázově, můžeme Vám ji zapůjčit. Váhy si můžete také krátkodobě nebo dlouhodobě pronajmout.
Kupte si i Vy váhu stejné značky, kterou používají naši významní zákazníci jako je například automobilka Škoda, společnost Kostelecké uzeniny, Polabské mlékárny či firma Philips Morris Kutná Hora a mnoho dalších. Dopřejte si kvalitu a nespokojte se s průměrností. Vyberte si váhu, která vám bude k Vaší spokojenosti sloužit mnoho let.

Analytika váhy a vážní systémy

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy