Login

Pomůcky pro výživu kojenců a batolat

06.03. 2013
Pomůcky pro výživu kojenců a batolat

Pomůcky pro výživu kojenců jsou dnes vyvíjeny s důrazem na anatomii. Pro kojence je nejpřirozenější potravou kojení z prsu matky. Pomůcky pro výživu, savičky a kojenecké lahve jsou navrhovány tak, aby podporovali přirozené kojení. Náhradní mléko je často podáváno dětem pouze jako doplňková strava, při nedostatku mateřského mléka. Tvorba a množství mléka se mění v různých měsících dle aktuálních potřeb dítěte. Anatomické pomůcky pro výživu kojenců podporují přirozené kojení. Dítě by mělo být částečně kojeno i při přechodu na tuhou stravu. Delší kojení s přísunem protilátek z mateřského mléka  dítěti eliminuje vznik potravinových alergií.

Na trhu jsou dnes inovační pomůcky pro výživu kojenců a batolat, které doslova rostou s dítětem. Tyto pomůcky pro výživu dítěte můžete s různými nádstavci používat již od narození miminka, až po přechod na tuhou stravu. Kojenecké lahve s dudlíky anatomických tvarů můžete cca v půl roce dítěte vyměnit za pítka, umožňující plynulý přechod od kojenecké lahve k hrníčku. V naší nabídce pomůcek pro výživu jsou i nádstavce na hrníčky se lžičkou, sloužící zejména na cestách při přechodu dítěte z mléčné stravy. Můžete jimi podávat zeleninová pyré a polévky, či ovocné přesnídávky.

Dětem, které se seznamují s chutí různých jídel, udělají radost sady nádobí. Talířky, hrníčky a lžičky zpestří krmení a povzbudí při objevování neznámých chutí. Při výběru pomůcek pro výživu nezapomínejte na bryndáky, které při prvních pokusech se lžičkou ochrání oděv dítěte.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy