Login

Chůva s autorizací budí více důvěry

05.06. 2014
Chůva s autorizací budí více důvěry

Není chůva jako chůva. Rodiče malých dětí, které nemohou se svými dětmi trávit veškerý svůj čas, často vybírají chůvu s velkou obavou. V informačních médiích se mohou rodiče někdy setkat s varující zprávami o tom, jak chůva s dětmi špatně zacházela.

Najít dobrou chůvu bývá někdy umění. Profesi chůvy nemůže vykonávat každý. Jedním z nejdůležitějších předpokladů pro chůvu je kladný vztah k dětem. Některým mladým chůvám, např. studentkám středních či vysokých škol, ačkoli děti milují, může chybět dostatek praxe s výchovou dětí. Rodiče hledající spolehlivou chůvu se často obracejí na různé agentury a chtějí po chůvě doporučení. V mnoha profesích je třeba mít absolvované určité vzdělání a dosažená praxe či účast na kurzech přináší zájemcům o práci vždy bonus. Autorizační zkoušky pro chůvy jsou zatím novinkou, měla by je však absolvovat každá chůva, která má péči o děti jako svou profesi.

Chůva, která prošla odborným školením a úspěšně složila zkoušku má potřebné znalosti nutné k péči o malé děti. Chůva s autorizací budí v rodičích dětí mnohem více a respektu, snadněji si získá jejich důvěru a práci v oboru. Poznatky z oboru pedagogiky, psychologie, etiky, první pomoci, základy pracovně právních vztahů, které chůva získá během přípravy na zkoušky se jí budou hodit v denní péči o děti. Ačkoli na péči o děti neexistuje univerzální návod, účast na semináři a zkoušce chůvu profesně pozvednou a posunou o krůček dále. Možná se v budoucnu setkáme ve školách s oborem, který bude zaměřený přímo na profesi chůvy. Vždyť naše děti jsou to nejdražší co máme a zaslouží si radostné dětství.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy